Norges Bandyforbund

Hordaland Bandykrets
Org.nr.: 997 371 089
Kontonummer: 3633 51 69527

KONTAKT INFO
  • Adresse: Hordaland Bandykrets,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Her er våre registrerte dommere i Norges Bandyforbund Hordaland Bandykrets.
Den enkelte er selv ansvarlig for å holde sine opplysninger oppdatert.

DOMMERE
Navn Lag E-post Telefon Alder
Navn Lag E-post Telefon Alder
Robert Bjørsvik Haukeland IBK robert_bjorsvik@hotmail.com 47261313 51
Torgeir Ådland Søreide tmod@online.no 95284773 37
Eduardo Toledo Fjellkameratene IL eduardotoledop@hotmail.com 93263913 64
Trond Andersen Fjellkameratene IL trond@turbussvest.no 47915792 40
Ole Magnus Ørsnes SørVest ole_magnus89@hotmail.com 95920904 30
Ronny Mikkelsen Søreide ronny_a91@hotmail.com 95763567 29
Mathias F. Bjørnsen Flaktveit IK 97971202 25
Andrey Mikhaylov Nordåsgrenda IL borobonna@gmail.com 45274632 36
Sebastian Cortes Fjellkameratene IL sebastian.go.cortes@gmail.com 97970231 30
Andreas Larsen Søreide arl@live.no 90509059 29
Phu Martin Tran Nordåsgrenda IL phumart@gmail.com 40916320 42
Jostein van Ingen Ny-Krohnborg IL 41789854 42
Ragnhild Ådland Fjellkameratene IL leivsdotter@yahoo.no 45445292 36
Roger Hopland Johannessen Fjellkameratene IL roger_hopland_96@hotmail.com 95336861 24
Brage Stugu Fjellkameratene IL brage.no@hotmail.com 48136072 23
Frank-Ole Andersen Flaktveit IK 40286057 34
Maria Ordemann BSI maria.ordemann@hotmail.com 98870118 29
Åse M. Østby NHHI 41596200 25
Jan Erik Silden Djerv SK 91780961 25
Martine Hatlem BSI marhat93@gmail.com 90991498 26
Mathias Tennebø Djerv SK metas@live.no 99414524 25
Daniel Gjermundstad Djerv SK dangje28@gmail.com 95557223 30
Marius Knutsvik Fjellkameratene IL maknustvik@gmail.com 46963839 19
Sebastian Nyvoll NHHI 97406878 25
Mari Prestegård BSI mari_28_95@hotmail.com 47684732 24
Mari Smågesjø Johnsen BSI marijohnsen94@hotmail.com 93449795 26
Simen Titlestad Fjellkameratene IL siment07@hotmail.com 48499181 19
Simen Favang Jetmundsen Fjellkameratene IL sfj426@hotmail.com 93867422 19
Mathias U. Tysnes Sædalen IL Mathiasutysnes@gmail.com 98821593 19
Jon Nystad Tvedt Søreide 20
Bernadett Bakke Djerv SK 32
Ruben Stavang Søreide rubiflint@gmail.com 90762705 21
Natascha Handal Søreide natascha.handal@icloud.com 40395442 19
Irene Kjeilen Søreide irene.kjeilen2000@gmail.com 47385694 20
Børge Larsen Søreide borgelar@gmail.com 99224405 45
Pawel Grybos Søreide pawel4000@onet.eu 96732605 20
Thomas Grimstad Søreide tgrimstad89@gmail.com 93244483 31
Børge Andreassen SørVest borge@sorvestbandy.no 93660414 41
Ketil Gunstead SørVest ketil@gunstead.no 91113127 46
Marianne Kolbeinsvik SørVest mariannekolbeinsvik@gmail.com 95161868 0
Anders S. Økland BSI anderssokland@gmail.com 41760281 22
Jennifer Maria Forfang NHHI jennifermfang@gmail.com 90676989 23
Marte Hamre NHHI 28
Nicolai Amdal NHHI nikolai.amdal@gmail.com 47341474 26
Tina Charlotte Oldebråten Hansen Haukeland IBK 27
Mari Mugaas Joakimsen SørVest marimj@gmail.com 97777037 34
Raymond Dahl Svendsen BSI 23