Norges Bandyforbund

Hordaland Bandykrets
Org.nr.: 997 371 089
Kontonummer: 3633 51 69527

KONTAKT INFO
  • Adresse: Hordaland Bandykrets,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Her er våre registrerte dommere i Norges Bandyforbund Hordaland Bandykrets.
Den enkelte er selv ansvarlig for å holde sine opplysninger oppdatert.

DOMMERE
Navn Lag E-post Telefon Alder
Navn Lag E-post Telefon Alder
Torgeir Ådland Fjellkameratene IL tmod@online.no 95284773 34
Eduardo Toledo Fjellkameratene IL eduardotoledop@hotmail.com 93263913 61
Trond Andersen Fjellkameratene IL trond@turbussvest.no 47915792 37
Ole Magnus Ørsnes SørVest ole_magnus89@hotmail.com 95920904 27
Mathias F. Bjørnsen Flaktveit IK 97971202 22
Andrey Mikhaylov Nordåsgrenda IL borobonna@gmail.com 45274632 33
Sebastian Cortes Fjellkameratene IL sebastian.go.cortes@gmail.com 97970231 27
Andreas Larsen Søreide arl@live.no 90509059 25
Ragnhild Ådland Fjellkameratene IL leivsdotter@yahoo.no 45445292 33
Roger Hopland Johannessen Fjellkameratene IL roger_hopland_96@hotmail.com 95336861 21
Brage Stugu Fjellkameratene IL brage.no@hotmail.com 48136072 20
Frank-Ole Andersen Flaktveit IK 40286057 37
Åse M. Østby NHHI 41596200 22
Jan Erik Silden Djerv SK 91780961 22
Martine Hatlem BSI marhat93@gmail.com 90991498 23
Mathias Tennebø Djerv SK metas@live.no 99414524 22
Daniel Gjermundstad Djerv SK dangje28@gmail.com 95557223 27
Sebastian Nyvoll NHHI 97406878 22
Mari Smågesjø Johnsen BSI marijohnsen94@hotmail.com 93449795 23
Mathias U. Tysnes Sædalen IL Mathiasutysnes@gmail.com 98821593 16
Børge Larsen Søreide borgelar@gmail.com 99224405 42
Børge Andreassen SørVest borge@sorvestbandy.no 93660414 38
Ketil Gunstead SørVest ketil@gunstead.no 91113127 43
Marianne Kolbeinsvik SørVest mariannekolbeinsvik@gmail.com 95161868 0
Nicolai Amdal NHHI 0